Програма

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

РАБОТНА ПРОГРАМА

ПЪРВЕНСТВО

ЗАПАДНА „Б“ ФУТБОЛНА ГРУПА

програмата можете да изтеглите от тук

м. Юли 2009 г.

м. Август

I кръг- 18.00 часа

08.08. /събота/    Ком-Миньор /Берковица/    –    Видима Раковски /Севлиево/
Вихрен /Сандански/    –    Рилски спортист /Самоков/
Марек /Дупница/    –    Етър /Велико Търново/
Чавдар /Етрополе/    –    Септември /Симитли/
Беласица /Петрич/    –    Балкан /Ботевград/
Банско /Банско/    –    Белите орли /Плевен/
Ботев /Враца/    –    Ботев /Криводол/
09.08./неделя/    Академик /София/    –    Пирин /Гоце Делчев/

II кръг- 18.00 часа

15.08. /събота/    Видима Раковски    –    Ботев Крв
Белите орли    –    Ботев Вц
Балкан    –    Банско
Септември    –    Беласица
Пирин ГД    –    Чавдар
Етър    –    Академик
Рилски спортист    –    Марек
Ком-Миньор    –    Вихрен

III кръг- 18.00 часа

22.08. /събота/    Вихрен    –    Видима Раковски
Марек    –    Ком-Миньор
Академик    –    Рилски спортист
Чавдар    –    Етър
Беласица    –    Пирин ГД
Банско    –    Септември
Ботев Вц    –    Балкан
Ботев Крв    –    Белите орли

IV кръг – 18.00 часа

29.08. /събота/    Видима Раковски    –    Белите орли
Балкан    –    Ботев Крв
Септември    –    Ботев Вц
Пирин ГД    –    Банско
Етър    –    Беласица
Рилски спортист    –    Чавдар
Ком-Миньор    –    Академик
Вихрен    –    Марек

м. Септември

V кръг – 17.00 часа

12.09. /събота/    Марек    –    Видима Раковски
Чавдар    –    Ком-Миньор
Беласица    –    Рилски спортист
Банско    –    Етър
Ботев Вц    –    Пирин ГД
Ботев Крв    –    Септември
Белите орли    –    Балкан
13.09. /неделя/    Академик    –    Вихрен

VI кръг – 17.00 часа

19.09. /събота/    Видима Раковски    –    Балкан
Септември    –    Белите орли
Пирин ГД    –    Ботев Крв
Етър    –    Ботев Вц
Рилски спортист    –    Банско
Ком-Миньор    –    Беласица
Вихрен    –    Чавдар
Марек    –    Академик

VII кръг – 17.00 часа

26.09. /събота/    Академик    –    Видима Раковски
Чавдар    –    Марек
Беласица    –    Вихрен
Банско    –    Ком-Миньор
Ботев Вц    –    Рилски спортист
Ботев Крв    –    Етър
Белите орли    –    Пирин ГД
Балкан    –    Септември

30.09. /сряда/    Купа България /предв. кръг/

м. Октомври

VIII кръг – 16.00 часа

03.10. /събота/    Видима Раковски    –    Септември
Пирин ГД    –    Балкан
Етър    –    Белите орли
Рилски спортист    –    Ботев Крв
Ком-Миньор    –    Ботев Вц
Вихрен    –    Банско
Марек    –    Беласица
Академик    –    Чавдар

IX кръг -16.00 часа

17.10. /събота/    Чавдар    –    Видима Раковски
Беласица    –    Академик
Банско    –    Марек
Ботев Вц    –    Вихрен
Ботев Крв    –    Ком-Миньор
Белите орли    –    Рилски спортист
Балкан    –    Етър
Септември    –    Пирин ГД

21.10. /сряда/    Купа България  1/16 финали („Б” и „В” ФГ)

X кръг – 16.00 часа

24.10. /събота/    Видима Раковски    –    Пирин ГД
Етър    –    Септември
Рилски спортист    –    Балкан
Ком-Миньор    –    Белите орли
Вихрен    –    Ботев Крв
Марек    –    Ботев Вц
Академик    –    Банско
Чавдар    –    Беласица

XI кръг – 14.30 часа

31.10. /събота/    Беласица    –    Видима Раковски
Банско    –    Чавдар
Ботев Вц    –    Академик
Ботев Крв    –    Марек
Белите орли    –    Вихрен
Балкан    –    Ком-Миньор
Септември    –    Рилски спортист
Пирин ГД    –    Етър

м. Ноември

XII кръг – 14.30 часа

07.11. /събота/    Видима Раковски    –    Етър
Рилски спортист    –    Пирин ГД
Ком-Миньор    –    Септември
Вихрен    –    Балкан
Марек    –    Белите орли
Академик    –    Ботев Крв
Чавдар    –    Ботев Вц
Беласица    –    Банско

XIII кръг – 14.30 часа

14.11. /събота/    Банско    –    Видима Раковски
Ботев Вц    –    Беласица
Ботев Крв    –    Чавдар
Белите орли    –    Академик
Балкан    –    Марек
Септември    –    Вихрен
Пирин ГД    –    Ком-Миньор
Етър    –    Рилски спортист

22.11. /неделя/    Купа България  1/16 финали („А” и „Б” ФГ)

XIV кръг – 14.30 часа

28.11. /събота/    Видима Раковски    –    Рилски спортист
Ком-Миньор    –    Етър
Вихрен    –    Пирин ГД
Марек    –    Септември
Чавдар    –    Белите орли
Беласица    –    Ботев Крв
Банско    –    Ботев Вц
29.11. /неделя/    Академик    –    Балкан

м. Декември

XV кръг – 14.00 часа

05.12. /събота/    Ботев Вц    –    Видима Раковски
Ботев Крв    –    Банско
Белите орли    –    Беласица
Балкан    –    Чавдар
Септември    –    Академик
Пирин ГД    –    Марек
Етър    –    Вихрен
Рилски спортист    –    Ком-Миньор

12.12. /събота/    Купа България  1/8 финали

Забележка:
БФС си запазва правото на промени в програмата.

29.07.2009 г.                                     БФС – НСТ