Програма

 

ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

 

РАБОТНА ПРОГРАМА

ПЪРВЕНСТВО

ИЗТОЧНА „Б“ ФУТБОЛНА ГРУПА

ЕСЕН 2009 Г.

програмата можете да изтеглите от тук

м. Август

I кръг- 18.00 часа

07.08. /петък/    Спартак /Варна/    –    Калиакра /Каварна/
08.08. /събота/    Родопа /Смолян/    –    Спартак /Пловдив/
Волов /Шумен/    –    Черноморец /Балчик/
Дунав /Русе/    –    Свиленград /Свиленград/
Несебър /Несебър/    –    Светкавица /Търговище/
Брестник /Брестник/    –    Локомотив /Ст. Загора/
Добруджа /Добрич/    –    Любимец /Любимец/
Миньор /Раднево/    –    Черноморец-Поморие /Поморие/

II кръг- 18.00 часа

15.08. /събота/    Любимец    –    Миньор Рд
Локомотив СтЗ    –    Добруджа Дч
Светкавица    –    Брестник
Свиленград    –    Несебър
Черноморец Блч    –    Дунав
Спартак Вн    –    Родопа
16.08. /неделя/    Спартак Пд    –    Волов
Калиакра    –    Черноморец-Поморие    20.00 часа

III кръг- 18.00 часа

22.08. /събота/    Родопа    –    Калиакра
Волов    –    Спартак Вн
Дунав    –    Спартак Пд
Несебър    –    Черноморец Блч
Брестник    –    Свиленград
Добруджа Дч    –    Светкавица
Миньор Рд    –    Локомотив СтЗ
Черноморец-Поморие    –    Любимец

IV кръг – 18.00 часа

29.08. /събота/    Калиакра    –    Любимец    20.00 часа
Локомотив СтЗ    –    Черноморец-Поморие
Светкавица    –    Миньор Рд
Свиленград    –    Добруджа Дч
Черноморец Блч    –    Брестник
Спартак Пд    –    Несебър
Спартак Вн    –    Дунав
Родопа    –    Волов

м. Септември

V кръг – 17.00 часа

12.09. /събота/    Волов    –    Калиакра
Дунав    –    Родопа
Несебър    –    Спартак Вн
Брестник    –    Спартак Пд
Добруджа Дч    –    Черноморец Блч
Миньор Рд    –    Свиленград
Черноморец-Поморие    –    Светкавица
Любимец    –    Локомотив СтЗ

VI кръг – 17.00 часа

19.09. /събота/    Калиакра    –    Локомотив СтЗ    19.00 часа
Светкавица    –    Любимец
Свиленград    –    Черноморец-Поморие
Черноморец Блч    –    Миньор Рд
Спартак Пд    –    Добруджа Дч
Спартак Вн    –    Брестник
Родопа    –    Несебър
Волов    –    Дунав

VII кръг – 17.00 часа

26.09. /събота/    Дунав    –    Калиакра
Несебър    –    Волов
Брестник    –    Родопа
Добруджа Дч    –    Спартак Вн
Миньор Рд    –    Спартак Пд
Черноморец-Поморие    –    Черноморец Блч
Любимец    –    Свиленград
Локомотив СтЗ    –    Светкавица

30.09. /сряда/     Купа България /предв. кръг/

м. Октомври

VIII кръг – 16.00 часа

03.10. /събота/    Калиакра    –    Светкавица    19.00 часа
Свиленград    –    Локомотив СтЗ
Черноморец Блч    –    Любимец
Спартак Вн    –    Миньор Рд
Родопа    –    Добруджа Дч
Волов    –    Брестник
Дунав    –    Несебър
04.10. /неделя/    Спартак Пд    –    Черноморец-Поморие

IX кръг -16.00 часа

17.10. /събота/    Несебър    –    Калиакра
Брестник    –    Дунав
Добруджа Дч    –    Волов
Миньор Рд    –    Родопа
Черноморец-Поморие    –    Спартак Вн
Любимец    –    Спартак Пд
Локомотив СтЗ    –    Черноморец Блч
Светкавица    –    Свиленград

21.10. /сряда/    Купа България  1/16 финали („Б” и „В” ФГ)

X кръг – 16.00 часа

24.10. /събота/    Калиакра    –    Свиленград    18.00 часа
Черноморец Блч    –    Светкавица
Спартак Пд    –    Локомотив СтЗ
Спартак Вн    –    Любимец
Родопа    –    Черноморец-Поморие
Волов    –    Миньор Рд
Дунав    –    Добруджа Дч
Несебър    –    Брестник

XI кръг – 14.30 часа

31.10. /събота/    Брестник    –    Калиакра
Добруджа Дч    –    Несебър
Миньор Рд    –    Дунав
Черноморец-Поморие    –    Волов
Любимец    –    Родопа
Локомотив СтЗ    –    Спартак Вн
Светкавица    –    Спартак Пд
Свиленград    –    Черноморец Блч

м. Ноември

XII кръг – 14.30 часа

07.11. /събота/    Калиакра    –    Черноморец Блч
Спартак Вн    –    Светкавица
Родопа    –    Локомотив СтЗ
Волов    –    Любимец
Дунав    –    Черноморец-Поморие
Несебър    –    Миньор Рд
Брестник    –    Добруджа Дч
08.11. /неделя/    Спартак Пд    –    Свиленград

XIII кръг – 14.30 часа

14.11. /събота/    Добруджа Дч    –    Калиакра
Миньор Рд    –    Брестник
Черноморец-Поморие    –    Несебър
Любимец    –    Дунав
Локомотив СтЗ    –    Волов
Светкавица    –    Родопа
Свиленград    –    Спартак Вн
Черноморец Блч    –    Спартак Пд

22.11. /неделя/    Купа България  1/16 финали („А” и „Б” ФГ)

XIV кръг – 14.30 часа

28.11. /събота/    Калиакра    –    Спартак Пд
Родопа    –    Свиленград
Волов    –    Светкавица
Дунав    –    Локомотив СтЗ
Несебър    –    Любимец
Брестник    –    Черноморец-Поморие
Добруджа Дч    –    Миньор Рд
29.11. /неделя/    Спартак Вн    –    Черноморец Блч

м. Декември

XV кръг – 14.00 часа

05.12. /събота/    Миньор Рд    –    Калиакра
Черноморец-Поморие    –    Добруджа Дч
Любимец    –    Брестник
Локомотив СтЗ    –    Несебър
Светкавица    –    Дунав
Свиленград    –    Волов
Черноморец Блч    –    Родопа
Спартак Пд    –    Спартак Вн

12.12. /събота/    Купа България  1/8 финали

Забележка:
БФС си запазва правото на промени в програмата.

29.07.2009 г.                                БФС – НСТ