Програма

ПРОГРАМА ЗА ЕСЕННИЯ ДЯЛ НА ПЪРВЕНСТВОТО
НА „А” ФУТБОЛНА ГРУПА ЗА СЕЗОН 2010/2011 ГОДИНА

I кръг
Събота   31.07 18:00 Славия – Калиакра  ПРО.БГ
31.07 18:00 Черно море – Пирин
31.07 18:00 Видима – Локомотив Пд
31.07 21:00 Литекс – Миньор   ПРО.БГ
Неделя  01.08 18:00 Монтана – Локомотив Сф ПРО.БГ
01.08 21:00 ЦСКА – Левски   ПРО.БГ
Понеделник 02.08 21:00 Черноморец – Академик Сф ПРО.БГ
Събота  04.09 17:45 Сливен – Берое

II кръг
Събота  07.08 18:00 Локомотив Пд – Черно море ПРО.БГ
07.08 18:00 Миньор – Славия
07.08 18:00 Пирин – Сливен
07.08 18:00 Академик Сф – Видима
07.08 21:00 Калиакра – Монтана  ПРО.БГ
Неделя  08.08 18:00 Берое – Литекс  ПРО.БГ
08.08 21:00 ЦСКА – Черноморец  ПРО.БГ
Понеделник 09.08 21:00 Левски – Локомотив Сф ПРО.БГ 

Сряда  11.08 21:00 Суперкупа на България: Литекс – Берое

III кръг
Събота  14.08 18:00 Видима – ЦСКА  ПРО.БГ
14.08 18:30 Сливен – Локомотив Пд
14.08 18:30 Черно море – Академик Сф
14.08 18:30 Монтана – Миньор
14.08 21:00 Литекс – Пирин  ПРО.БГ
Неделя  15.08 18:00 Славия – Берое  ПРО.БГ
15.08 21:00 Черноморец – Левски  ПРО.БГ
Понеделник 16.08 21:00 Локомотив Сф – Калиакра ПРО.БГ

IV кръг
Събота  21.08 18:00 Пирин – Славия  ПРО.БГ
21.08 18:00 Берое – Монтана
21.08 18:00 Академик Сф – Сливен
21.08 21:00 Черноморец – Видима ПРО.БГ
Неделя  22.08 18:00 Левски – Калиакра  ПРО.БГ
21.08 18:00 Локомотив Пд – Литекс
22.08 21:00 ЦСКА – Черно море  ПРО.БГ
Понеделник 23.08 18:00 Миньор – Локомотив Сф ПРО.БГ

V кръг
Събота  28.08 18:00 Черно море – Черноморец ПРО.БГ
28.08 18:00  Славия – Локомотив Пд
28.08 18:00 Монтана – Пирин
28.08 21:00 Локомотив Сф – Берое ПРО.БГ
Неделя  29.08 18:00 Сливен – ЦСКА   ПРО.БГ
29.08 21:00 Литекс – Академик Сф  ПРО.БГ
Понеделник 30.08 18:00 Видима – Левски   ПРО.БГ
04.09 21:00 Калиакра – Миньор   ПРО.БГ

VI кръг
Събота  11.09 16:00 Пирин – Локомотив Сф  ПРО.БГ
11.09  17:00 Академик Сф – Славия
11.09 17:00 Берое – Калиакра
11.09 17:00 Видима – Черно море
11.09 21:00 ЦСКА – Литекс   ПРО.БГ
Неделя 12.09 16:00 Локомотив Пд – Монтана ПРО.БГ
12.09 21:00 Левски – Миньор  ПРО.БГ
Понеделник 13.09 21:00 Черноморец – Сливен  

VII кръг
Събота  18.09 16:00 Миньор – Берое  ПРО.БГ
18.09 17:00 Калиакра – Пирин
18.09 17:00 Монтана – Академик Сф
18.09 17:00 Сливен – Видима
18.09 21:00 Литекс – Черноморец  ПРО.БГ
Неделя  19.09 16:00  Славия – ЦСКА  ПРО.БГ
19.09 21:00 Локомотив Сф – Локомотив Пд ПРО.БГ
Понеделник 20.09 16:00  Черно море – Левски  ПРО.БГ

VIII кръг
Събота  25.09 16:00 Видима – Литекс  ПРО.БГ
25.09 17:00 Пирин – Миньор Пк
25.09 17:00 Локомотив Пд – Калиакра
25.09 17:00 Академик Сф – Локомотив Сф
25.09  21:00 ЦСКА – Монтана  ПРО.БГ
Неделя  26.09 16:00 Черно море – Сливен  ПРО.БГ
26.09 21:00 Левски – Берое   ПРО.БГ
Понеделник 27.09 21:00 Черноморец – Славия  ПРО.БГ

IX кръг
Събота  02.10 16:00 Миньор – Локо Пд
02.10 16:00 Славия – Видима
02.10 16:00 Берое – Пирин
02.10 21:00 Литекс – Черно море  ПРО.БГ
Неделя  03.10 16:00 Монтана – Черноморец ПРО.БГ
03.10 21:00 Калиакра – Академик  ПРО.БГ
Понеделник 04.10 16:00 Сливен – Левски  ПРО.БГ
04.10 21:00 Локомотив Сф – ЦСКА  ПРО.БГ

X кръг
Събота   16.10  15:00 Сливен – Литекс  ПРО.БГ
16.10 16:00 Локо Пд – Берое
16.10 16:00 Видима – Монтана
16.10 16:00 Академик – Миньор
16.10 21:00  Левски – Пирин  ПРО.БГ
Неделя  17.10  15:00 Черно море – Славия  ПРО.БГ
17.10 21:00  ЦСКА – Калиакра  ПРО.БГ
Понеделник 18.10 21:00  Черноморец – Локомотив Сф ПРО.БГ

XI кръг
Събота  23.10 15:00 Монтана – Черно море  ПРО.БГ
23.10 16:00 Пирин – Локо Пд
23.10 16:00 Берое – Академик
23.10 16:00 Славия – Сливен
23.10 21:00  Калиакра – Черноморец ПРО.БГ
Неделя  24.10 15:00 Миньор – ЦСКА  ПРО.БГ
24.10 21:00 Литекс – Левски  ПРО.БГ
Понеделник 25.10 21:00 Локомотив Сф – Видима ПРО.БГ

XII кръг
Събота  30.10 15:00 Черно море – Локомотив Сф ПРО.БГ
30.10 14:30 Академик – Пирин
30.10 14:30 Видима – Калиакра
30.10 14:30 Сливен – Монтана
30.10  18.00  Левски – Локомотив Пд ПРО.БГ
Неделя 31.10  15.00 Литекс . Славия  ПРО.БГ
31.10  18.00 ЦСКА – Берое   ПРО.БГ
Понеделник 01.11  18.00 Черноморец – Миньор ПРО.БГ

XIII кръг
Събота 06.11  14.00 Монтана – Литекс  ПРО.БГ
06.11  14.30 Миньор – Видима
06.11 14.30 Берое – Черноморец
06.11 14.30 Локомотив Пд – Академик Сф
06.11 18.00 Локо Сф – Сливен  ПРО.БГ
Неделя 07.11 14.00 Славия – Левски  ПРО.БГ
07.11 18.00 Калиакра – Черно море ПРО.БГ
Понеделник 08.11 14.00 Пирин – ЦСКА   ПРО.БГ

XIV кръг
Събота 13.11 14.00 Левски – Академик  ПРО.БГ
13.11 14.30 Видима – Берое
13.11 14.30  Сливен – Калиакра
13.11 14.30 Славия – Монтана
13.11 18.00 Литекс – Локомотив Сф ПРО.БГ
Неделя 14.11 14.00  Черно море – Миньор ПРО.БГ
14.11 18.00 ЦСКА – Локомотив Пд  ПРО.БГ
Понеделник 15.11 18.00  Черноморец-Пирин  ПРО.БГ

 Събота 20.11  КУПА БЪЛГАРИЯ 

XV кръг
Събота  27.11 14.00 Монтана – Левски  ПРО.БГ
27.11 14.30 Миньор Пк – Сливен
27.11 14.30 Берое – Черно море
27.11 14.30 Пирин – Видима
27.11 18.00 Локо Сф – Славия  ПРО.БГ
Неделя 28.11 14.00 Академик – ЦСКА  ПРО.БГ
28.11 18.00 Калиакра – Литекс  ПРО.БГ
Понеделник 29.11  14.00 Локомотив Пд – Черноморец ПРО.БГ

 Събота 04.12  КУПА  БЪЛГАРИЯ