Дублиращи

ПРОГРАМА ДУБЛИРАЩА ГРУПА
ЕСЕН 2008 Г.



м. Август
I кръг- 18.00 часа

11.08. /понед./
Локомотив Пд – Сливен
Локомотив М – Спартак Вн
Литекс – Славия
Локомотив Сф – Миньор Пк
Черно море – Пирин-Благоевград
Левски – Вихрен
Черноморец-Бургас – Ботев Пд
12.08. /вторн./
Беласица – ЦСКА

II кръг- 18.00 часа

18.08. /понед./ Черноморец-Бургас – Локомотив Пд
Славия – Локомотив М
Спартак Вн – Беласица
ЦСКА – Сливен
19.08. /вторн./
Ботев Пд – Левски
Вихрен – Черно море
Пирин-Благоевград – Локомотив Сф
Миньор Пк – Литекс

III кръг- 18.00 часа

25.08. /понед./
Локомотив Пд – ЦСКА
Сливен – Спартак Вн
Локомотив М – Миньор Пк
Литекс – Пирин-Благоевград
Локомотив Сф – Вихрен
Черно море – Ботев Пд
Левски – Черноморец-Бургас
26.08. /вторн./
Беласица – Славия

м. Септември

IV кръг – 17.00 часа

01.09. /понед./
Пирин-Благоевград – Локомотив М
Миньор Пк – Беласица
Славия – Сливен
Спартак Вн – ЦСКА
02.09. /вторн./
Левски – Локомотив Пд
Черноморец-Бургас – Черно море
Ботев Пд – Локомотив Сф
Вихрен – Литекс

V кръг – 17.00 часа

15.09. /понед./
Локомотив Пд – Спартак Вн
Сливен – Миньор Пк
Беласица – Пирин-Благоевград
Локомотив М – Вихрен
Литекс – Ботев Пд
Локомотив Сф – Черноморец-Бургас
Черно море – Левски
16.09. /вторн./
ЦСКА – Славия

VI кръг – 17.00 часа

22.09. /понед./
Ботев Пд – Локомотив М
Вихрен – Беласица
Пирин-Благоевград – Сливен
Миньор Пк – ЦСКА
Славия – Спартак Вн
23.09. /вторн./ Черно море – Локомотив Пд
Левски – Локомотив Сф
Черноморец-Бургас – Литекс

VII кръг – 17.00 часа

29.09. /понед./
Спартак Вн – Миньор Пк
ЦСКА – Пирин-Благоевград
Сливен – Вихрен
Беласица – Ботев Пд
Локомотив М – Черноморец-Бургас
Литекс – Левски
Локомотив Сф – Черно море
30.09. /вторн./ Локомотив Пд – Славия

м. Октомври

VIII кръг – 16.00 часа

06.10. /понед./
Черноморец-Бургас – Беласица
Ботев Пд – Сливен
Пирин-Благоевград – Спартак Вн
Миньор Пк – Славия
07.10. /вторн./
Локомотив Сф – Локомотив Пд
Черно море – Литекс
Левски – Локомотив М
Вихрен – ЦСКА

IX кръг -16.00 часа

21.10. /вторн./
Локомотив Пд – Миньор Пк
Славия – Пирин-Благоевград
Спартак Вн – Вихрен
ЦСКА – Ботев Пд
Сливен – Черноморец-Бургас
Беласица – Левски
Локомотив М – Черно море
Литекс – Локомотив Сф

X кръг – 16.00 часа

27.10. /понед./ Черноморец-Бургас – ЦСКА
Ботев Пд – Спартак Вн
Пирин-Благоевград – Миньор Пк
28.10. /вторн./ Литекс – Локомотив Пд
Локомотив Сф – Локомотив М
Черно море – Беласица
Левски – Сливен
Вихрен – Славия

м. Ноември

XI кръг – 14.30 часа

03.11. /понед./
Локомотив Пд – Пирин-Благоевград
Миньор Пк – Вихрен
Славия – Ботев Пд
Спартак Вн – Черноморец-Бургас
ЦСКА – Левски
Сливен – Черно море
Локомотив М – Литекс
04.11. /вторн./ Беласица – Локомотив Сф

XII кръг – 14.30 часа

10.11. /понед./ Локомотив М – Локомотив Пд
Черноморец-Бургас – Славия
Ботев Пд – Миньор Пк
Вихрен – Пирин-Благоевград
11.11. /вторн./ Литекс – Беласица
Локомотив Сф – Сливен
Черно море – ЦСКА
Левски – Спартак Вн

XIII кръг – 14.30 часа

17.11. /понед./ Локомотив Пд – Вихрен
Пирин-Благоевград – Ботев Пд
Миньор Пк – Черноморец-Бургас
Спартак Вн – Черно море
ЦСКА – Локомотив Сф
Сливен – Литекс
Беласица – Локомотив М
18.11 /вторн./ Славия – Левски

XIV кръг – 14.30 часа

24.11. /понед./ Беласица – Локомотив Пд
Локомотив М – Сливен
Литекс – ЦСКА
Локомотив Сф – Спартак Вн
Левски – Миньор Пк
Черноморец-Бургас – Пирин-Благоевград
Ботев Пд – Вихрен
25.11 /вторн./
Черно море – Славия
м. Декември

XV кръг – 14.30 часа

01.12. /понед./
Локомотив Пд – Ботев Пд
Вихрен – Черноморец-Бургас
ЦСКА – Локомотив М
Сливен – Беласица
02.12. /вторн./
Пирин-Благоевград – Левски
Миньор Пк – Черно море
Славия – Локомотив Сф
Спартак Вн – Литекс

Забележка:

БФС си запазва правото на промени в програмата, съобразно с участието на българските отбори в европейските турнири и предаванията по телевизията.