Програма

XXII кръг

13 април 2013, събота, 15:00 ч:
Левски (София) – Локомотив (София) – /пряко по TV7/
13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) – Пирин (Гоце Делчев) – /пряко по News 7/
14 април 2013, неделя, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) – Литекс (Ловеч) – /пряко по БНТ/
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) – Берое (Стара Загора) –
в Сливен, ст.“Хаджи Димитър“:
Етър 1924 (Велико Търново) – ЦСКА (София) – /пряко по News 7/
Ботев (Враца) – Миньор (Перник) –
14 април 2013, неделя, 19:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) – Черно море (Варна) –
15 април 2013, понеделник, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив) – /пряко по News 7/

XXIII кръг

20 април 2013, събота, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) – Левски (София) – /пряко по TV7/
20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев (Враца) – Черноморец Бургас (Бургас) –
в Своге, Градски стадион:
Локомотив (София) – Ботев (Пловдив) – /пряко по News 7/
20 април 2013, събота, 19:45 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Етър 1924 (Велико Търново) –
21 април 2013, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Перник) – Лудогорец 1945 (Разград) – /пряко по News 7/
21 април 2013, неделя, 15:45 ч:
ЦСКА (София) – Славия 1913 (София) – /пряко по БНТ/
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) – Монтана 1921 (Монтана) –
21 април 2013, неделя, 19:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна) –

XXIV кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Левски (София) – ЦСКА (София) – /пряко по TV7/
27 април 2013, събота, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Враца) – /пряко по News 7/
28 април 2013, неделя, 15:45 ч:
Ботев (Пловдив) – Литекс (Ловеч) – /пряко по БНТ/
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Черно море (Варна) – Пирин (Гоце Делчев) –
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив (София) –
Славия 1913 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
в Сливен, ст.“Хаджи Димитър“:
Етър 1924 (Велико Търново) – Миньор (Перник) –
28 април 2013, неделя, 18:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) – Берое (Стара Загора) – /пряко по News 7/

XXV кръг

2 май 2013, четвъртък, 15:30 ч:
в Своге, Градски стадион:
Локомотив (София) – Черно море (Варна) – /пряко по News 7/
2 май 2013, четвъртък, 17:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София) – /пряко по БНТ/
2 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Миньор (Перник) – Славия 1913 (София) –
Пирин (Гоце Делчев) – Берое (Стара Загора) –
3 май 2013, петък, 16:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Черноморец Бургас (Бургас) – /пряко по TV7/
3 май 2013, петък, 18:00 ч:
Ботев (Враца) – Етър 1924 (Велико Търново) –
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана) – /пряко по News 7/
4 май 2013, събота, 20:00 ч:
ЦСКА (София) – Ботев (Пловдив) – /пряко по TV7/

XXVI кръг

6 май 2013, понеделник, 18:00 ч:
Левски (София) – Миньор (Перник) – /пряко по News 7/
7 май 2013, вторник, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) – ЦСКА (София) – /пряко по БНТ/
7 май 2013, вторник, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) – Ботев (Враца) –
Етър 1924 (Велико Търново) – Лудогорец 1945 (Разград) – /пряко по News 7/
7 май 2013, вторник, 20:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) – Пирин (Гоце Делчев) –
Берое (Стара Загора) – Локомотив (София) –
8 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) – Локомотив 1926 (Пловдив) – /пряко по TV7/
8 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Черно море (Варна) – Литекс (Ловеч) – /пряко по News 7/

XXVII кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Ботев (Враца) – Левски (София) – /пряко по News 7/
в Своге, Градски стадион:
Локомотив (София) – Пирин (Гоце Делчев) –
11 май 2013, събота, 15:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Славия 1913 (София) – /пряко по БНТ/
11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) – Берое (Стара Загора) – /пряко по News 7/
11 май 2013, събота, 20:00 ч:
ЦСКА (София) – Черно море (Варна) – /пряко по TV7/
13 май 2013, понеделник, 18:00 ч:
Етър 1924 (Велико Търново) – Черноморец Бургас (Бургас) –
Миньор (Перник) – Ботев (Пловдив) – /пряко по News 7/
13 май 2013, понеделник, 20:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана) –

XXVIII кръг

18 май 2013, събота, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) – Ботев (Враца) – /пряко по News 7/
18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Черно море (Варна) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Монтана 1921 (Монтана) – Миньор (Перник) –
Славия 1913 (София) – Етър 1924 (Велико Търново) –
18 май 2013, събота, 20:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) – Локомотив (София) –
Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград) – /пряко по TV7/
19 май 2013, неделя, 15:45 ч:
Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София) – /пряко по БНТ/
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) – Литекс (Ловеч) – /пряко по News 7/

XXIX кръг

22 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) – Черноморец Бургас (Бургас) –
Етър 1924 (Велико Търново) – Левски (София) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Пловдив) –
Ботев (Враца) – Монтана 1921 (Монтана) –
Миньор (Перник) – Черно море (Варна) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора) –
ЦСКА (София) – Пирин (Гоце Делчев) –
Литекс (Ловеч) – Локомотив (София) –

XXX кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) – Литекс (Ловеч) –
в Своге, Градски стадион:
Локомотив (София) – ЦСКА (София) –
Пирин (Гоце Делчев) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Берое (Стара Загора) – Миньор (Перник) –
Черно море (Варна) – Ботев (Враца) –
Монтана 1921 (Монтана) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Ботев (Пловдив) – Етър 1924 (Велико Търново) –
Левски (София) – Славия 1913 (София) –