Акценти

Акредитациите за финала за Купата на България ще се раздават в деня на мача

Акредитациите за финалния двубой в турнира за Купата на България между отборите на Лудогорец Разград и Ботев ще се раздават в деня на мача. Това ще се случи на стадион "Лазур" откъм входа за журналисти между 10-12 часа, както и между 14 и 17 часа. 

Уведомяваме всички подали заявки за акредитации, че освен акредитация, за осигуряване на журналистически достъп, всеки трябва да представи и валидна журналистическа карта.

За контакти: Станимир Стоянов, 0895 77 11 28.

Акредитации за финала за Купата на България

Ръководството на Професионалната футболна лига съобщава на всички заинтересувани медии, че заявки за акредитации за финала за Купата на България между Лудогорец Разград и Ботев Пловдив ще се приемат до 8 май.

Финалът за Купата на България е от 19:15 часа на 15 май, билетите са по 12 лева

Финалният двубой в турнира за Купата на България, между отборите на „Ботев” Пловдив и „Лудогорец” Разград, ще се проведе на 15 май /четвъртъкот 19:15 часа на стадион „Лазур” в Бургас.

Двубоят Витоша Бистрица - Локомотив Пловдив ще се играе в Пловдив

Срещата-реванш от втория кръг (1/8 финали) на турнира за Купата на България между отборите на Витоша /Бистрица/ и Локомотив /Пловдив/ ще се проведе от 13,15 часа на 16 ноември 2013 г. на стадион "Локомотив" в град Пловдив, по искане на двата клуба и постигнаха договореност между тях.

 

РЪКОВОДСТВО НА БПФЛ

Жребият за 1/8-финалите в турнира за Купата на България ще се тегли в сряда

В сряда, 16 октомври, от 11,00 часа ще бъде теглен жребият за 1/8-финалите в турнира за Купата на България. Събитието ще се проведе по традиция в зала "Родина" на националния стадион "Васил Левски".

14 тима вече си осигуриха право да участват в жребия, като остават да се изиграят само срещите реванш при двойките Созопол - Академик Свищов и Добруджа - Оборище.

 

Останалите тимове, които вече се класираха за 1/8-финалите са:

Черноморец, Лудогорец, Берое, ЦСКА, Левски, Локомотив София, Ботев Пловдив, Монтана, Витоша Бистрица, Раковски, Славия, Литекс, Локомотив Пловдив и Черно море.

А група - резултати

Отбори
Левски - ЦСКА 0:1
Славия - Локомотив Пловдив 4:1
Черноморец - Берое 1:3
Любимец - Черно море 0:4
Пирин Гоце Делчев - Нефтохимик 3:2
Литекс - Лудогорец 0:0
Ботев Пловдив - Локомотив София 4:1

Б Група - резултати

Отбори
Академик (Свищов) - Раковски 0:2
Банско - Хасково 2009 0:2
Ботев Враца - Дунав (Русе) 2:0
Монтана - ОФК Марек 2010 3:1
Спартак (Варна) - Витоша Бистрица 2:1
Ботев (Гълъбово) - Калиакра 0:0
Добруджа - Пирин (Разлог) 4:0

А група - класиране

Отбор М Т
1 Лудогорец 26 58
2 Литекс 26 57
3 ЦСКА 26 51
4 Ботев Пловдив 26 46
5 Локомотив Пловдив 26 45
6 Левски 26 44
7 Черно море 26 43
8 Берое 26 39
9 Славия 26 31
10 Локомотив София 26 31
11 Черноморец 26 22
12 Любимец 26 18
13 Пирин Гоце Делчев 26 15
14 Нефтохимик 26 12

Б Група - класиране

Отбор М Т
1 ОФК Марек 2010 26 54
2 Хасково 2009 26 46
3 Добруджа 26 46
4 Монтана 26 44
5 Банско 26 42
6 Ботев Враца 26 38
7 Пирин (Разлог) 26 36
8 Спартак (Варна) 26 34
9 Раковски 26 32
10 Ботев (Гълъбово) 26 28
11 Калиакра 26 28
12 Витоша Бистрица 26 28
13 Дунав (Русе) 26 27
14 Академик (Свищов) 26 15